Vizyonumuz

Mobilya sektöründe 50 yılı aşkın zamandır varolmanın getirdiği bilgi ve birikimi daha da ileriye taşıyacak tüm etmenleri en doğru zamanda ve en doğru kararlarla birleştirmek adına özenle davranıyoruz.

Ofis Mobilyaları alanında gösterdiğimiz başarı ve yeniliği Ev Mobilyaları alanında da Lüx Country Mobilya ürün modelleriyle de devam ederek etkin bir marka olmayı ilke ediniyoruz. Yenilikçi anlayışın hakim olduğu, modern mobilya tekniklerini en verimli metotla kullanarak sektörün aranan yüzü olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek Ulusal ve Uluslararası bazda etkin ticarette rol oynamak için hizmet etmeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz
Ülke
Teslimat
Özel Proje
Çalışan
Neden bizi seçmelisiniz.

Neden bizi seçmelisiniz.Özel olarak tasarladığımız ürün modellerimizi eşsiz projelere dönüştürmeye özen gösteriyoruz.

Piraye Mobilya ekibi olarak yılların getirdiği tecrübeyi uzman ve yetenekli kadromuzla harmanlayarak sayısız proje ve ürüne ev sahipliği yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Uzun ömürlü mobilya modellemesi ile geleceğe daha sağlam bakmanızı sağlacak şıklığı ve zerafeti evlerinize taşıyoruz. 

Misyonumuz.

Misyonumuz.Yarım asrı aşkın zamandır Mobilya sektörüne hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yarım asrı aşkın zamandır Mobilya sektörüne hizmet vermeye devam ederken mobilyanın zaman içerisinde gelişiminde ki tüm evrelerinin tecrübe, bilgi ve birikimini sağlam bir temel etrafında birleştirerek yeni modellerimize ışık tutuyoruz.

Biz ne yaparız.

Biz ne yaparız.Kalite ve şıklığı ilke edinen bir anlayışla tasarlıyoruz.

Kalite ve şıklığı ilke edinen bir anlayışla tasarlamaya devam ettiğimiz, Country Mobilya kategorisinde trend mobilya modelleriyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektörün önde gelen firmaları listesinde zirveye oynayan bir anlayışla ve teknolojiyi en etkin şekilde üretimimize kattığımız bu safhada rağbet gören Mobilya tasarım ve üretimine devam ediyoruz.

Eviniz İçin Özel Projeye mi İhtiyacınız Var?

Hayallerinizde ki evi oluşturmanın kolay yolu fikirlerinizin doğru ellerde en iyi şekilde size sunulması şartını gerektirir. Sizin için ücretsiz mimari destek sunarak en iyi mobilya modellerini tasarlayıp eşsiz bir proje etrafında size sunuyoruz.
Mimari Destek Alın
Whatsapp
Telefon
Whatsapp Destek Hattı